Розклад богослужінь

В монастирі постійно проводяться наступні богослужіння:

• Вечірнє богослужіння (Всеночна) будні ⇒ о 18:00 к.ч., в літній період, а в зимній період початок о 17.00 за к.ч.
  • Вечірнє богослужіння (Всеночна) у Недільний і святковий день ⇒ о 17:00 к.ч., в літній період, а в зимній час початок о 16.00 к.ч.
  • Утренні молитви, полунощниця ⇒ о 6:30 к.ч., в літній період, а в зимній період початок о 05.30 к.ч.
  • Божествення Літургія в будні ⇒ о 08.00 к.ч., в літній період, а в зимній період початок о 07.00 к.ч.
  • Божественні Літургії в Неділю ⇒ перша о 06:30 к.ч., ⇒  друга о 10:00 к.ч.
  • Божествення Літургія в святкові дні ⇒ о 10:00 к.ч., в літній період, а в зимній період початок о 09.00 к.ч.

*також в обителі щодня читаються акафисти, звершуються молебні, заупокійні панахиди, читається псалтир, та всі види треб: Хрещення, Вінчання, та інші за потребою.

Два комментария