27-го вересня, у день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, в Свято-Миколаївському жіночому монастирі звершили, Божественну літургію, а на передодні, всенічне бдіння з чином Воздвиження Животворящого Хреста Господнього.
27-го вересня, у день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, в Свято-Миколаївському жіночому монастирі звершили, Божественну літургію, а на передодні, всенічне бдіння з чином Воздвиження Животворящого Хреста Господнього.