Розклад святкових богослужінь на честь Успіння Пресвятої Богородиці.

27-28 серпня 2021 в Свято-Миколаївському жіночому монастирі Мукачева, на Чернечій горі, відбудуться наступні святкові богослужіння присвячені  Успінню Пресвятої Владичиці Богородиці і Приснодіви Марії:

27.08;

• Мала вечірня початок  о 15.30 (монастирського) або о 17.30 (к. ч.);
  • Всенічне бдіння початок о 16.00 (монастирського) або о 18.00 (к. ч.)у верхньому храмі,  яке очолить Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Феодор, митрополит Мукачівський і Ужгородський.
  • 28.08;
  • Акафист Успінню та перша Божественна Літургія у верхньому храмі, початок о 4.00 (мон.) або о 6.00 (к. ч.);
    • Друга Божественна Літургія у нижньому храмі, початок о 6.00 (монастирського) або о 8.00 (к. ч.)
    • Третя Божественна Літургія у верхньому храмі, початок о 9.00 (монастирського) або о 11.00 (к. ч.), яку очолить Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Феодор, митрополит Мукачівський і Ужгородський, з виносом Плащанниці Богородиці та традиційним Хресним ходом.