День пам’яті Преподобного Мойсея Угрина

8 серпня, у день пам’яті Преподобного Мойсея Угрина, в Свято-Миколаївському жіночому монастирі звершили, Божественну літургію, очолив святкове богослужіння Високопреосвященніший митрополит Феодор. На запрошення архіпастиря у богослужінні взяв участь вікарій Хустської єпархії єпископ Угольський Симеон.

З 1996-го року в обителі знаходиться частина святих мощей преподобного Мойсея Угрина, які благословив для Мукачівської єпархії  покійний Блаженніший Володимир, митрополит Київський і всієї України. З того часу і по сьогодні, з благословіння архієпископа Мукачівського і Ужгородського Євфимія десниця преподобного знаходиться у Мукачівському Свято-Миколаївському жіночому монастирі.

Після завершення літургії відбувся хресний хід та традиційно звершений чин воздвиження раки зі святими мощами преподобного.

У своєму слові архіпастир привітав настоятельницю монастиря ігуменю Іларію (Січка) та  сестер з  братією обителі зі святом, а усім прихожанам  надав Боже благословіння.