Відійшла до Господа 95-літня схимонахиня Серафима (Гачавської)

14 липня, на 96-му році життя, після затяжної хвороби відійшла до Господа схимонахиня Серафима (Гачевська), одна з найстарших насельниць Мукачівського жіночого монастиря.

Схимонахиня Серафима народилася в селі Приборжавському, раніше Іршавського району, 15 січня 1926 року. У 13 років поповнила ряди насельниць Приборжавського монастиря, несучи там послух 8 років. Далі була переведена до монастиря села Липча Хустського району, де пробула 3 місяці, а відтак перейшла до Мукачівської Свято-Миколаївської чернечої обителі. Несла в цій обителі послух 83 роки.
Рівноангельний образ життя у великій схимі протягом 27 років надав їй великої душевної втіхи й готовності молитися за всіх стражденних.

Чин відспівування новоспочилої відбудеться у п’ятницю, 16 липня, о 1000.

Керуючий архієрей Мукачівської єпархії митрополит Феодор висловлює співчуття настоятельниці монастиря ігумені Іларії (Січка) з сестрами та рідним покійної.

Царство Небесне новопредставленій схимонахиня Серафимі.