У Мукачівський монастир привезена ікона прп.Никифора Прокаженного – покровителя від Covid-19

29-го серпня, перед вечірнім богослужінням, Свято-Миколаївський жіночий монастир відвідав з архіпастирським візитом Високопреосвященніший Феодор, митрополит Мукачівський і Ужгородський.

Ціллю приїзду стало привезення в обитель ікони з часткою святих мощей преподобного Никифора Прокаженного, якого Господь явив молитвенником і заступником при важкій хворобі COVID-19.

Велику святиню зустрічали настоятельниця обителі ігуменя Іларія (Січка) з сестрами та духовенством.

У головному храмі монастиря на честь святителя Миколая було відслужено молебень за лікарів, медпрацівників та усіх хворих на коронавірус.

Ця святиня буде знаходитись у Свято-Миколаївському монастирі постійно і кожен буде мати можливість вклонитись святим мощам преподобного Никифора.

У своєму слові архіпастир подякував Всемогутньому Богу за те, що на Закарпатті з’явилась ця святиня великого заступника.